Rezervasyon

Konseptimiz Nedir?

Daima Hotels misafirleri konaklamaları boyunca 7 konseptini yaşıyor. Bu konsept’te Türkiye’ nin 7 bölgesini, haftanın 7 günü temsil eder. Hergün bölgelere özel yöresel yemekleri, dansları, müzikleri, renkleri ve daha bir çok şeyi görebilirsiniz.

Her sabah farklı bir enerjiyle uyanıp farklı bir rengi, farklı bir kültürü, farklı bir bölgeyi hissedersiniz. Daima Hotels, Türkiye’nin sahip olduğu tüm güzellikleri yaz tatilinizde sizlerle buluşturuyor. Peki konsept 7’ nin günlere dağılımı nasıl oluyor hemen aşağıda belirtelim;

 

Pazartesi Marmara Günü

PAZARTESİ günü Marmara günüdür. Temsil ettiği renk FUŞYADIR. Tüm otel çalışanları ve alanlar MARMARA renkleriyle donatılır. Restoranda Marmara bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Marmara bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Salı Ege Günü

SALI günü EGE günüdür. Temsil ettiği renk MAVİDİR. Tüm otel çalışanları ve alanlar Ege renkleriyle donatılır. Restoranda Ege bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Ege bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Çarşamba İç Anadolu Günü

ÇARŞAMBA günü İç Anadolu günüdür. Temsil ettiği renk TURKUAZDIR. Tüm otel çalışanları ve alanlar İÇ ANADOLU renkleriyle donatılır. Restoranda İç Anadolu bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. İç Anadolu bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Perşembe Karadeniz Günü

PERŞEMBE günü Karadeniz günüdür. Temsil ettiği renk YEŞİLDİR. Tüm otel çalışanları ve alanlar KARADENİZ renkleriyle donatılır. Restoranda Karadeniz bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Karadeniz bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Cuma DOĞU Anadolu Günü

CUMA günü DOĞU ANADOLU günüdür. Temsil ettiği renk SARIDIR. Tüm otel çalışanları ve alanlar Doğu Anadolu renkleriyle donatılır. Restoranda Doğu Anadolu bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Doğu Anadolu bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Cumartesi Akdeniz Günü

CUMARTESİ günü AKDENİZ günüdür. Temsil ettiği renk TURUNCUDUR. Tüm otel çalışanları ve alanlar Akdeniz renkleriyle donatılır. Restoranda Akdeniz bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Akdeniz bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.

Pazar Güney Doğu Anadolu Günü

PAZAR günü Güney Doğu Anadolu günüdür. Temsil ettiği renk KIRMIZIDIR. Tüm otel çalışanları ve alanlar Güney Doğu Anadolu renkleriyle donatılır. Restoranda Güney Doğu Anadolu bölgesine özgün yöresel yemekler sunulur. Güney Doğu Anadolu bölgesinin sembolik müzikleri gün boyunca sizlerle olur.